Hakkımızda

Hakkımızda

           

 

            Özaslan Tank Sanayi, 1995 yılında Karatay Sanayi Sitesi’nde 250 m² atölyede Tahir ÖZASLAN ve 2 kişilik çalışma arkadaşları ile sac kesimi ve yedek parça imalatına başlamıştır. İlk üretilen ürünler arasında su tankeri ve diğer yan sanayi ürünleri bulunmaktaydı.

            Bugün, Özaslan Tank Sanayi 2012 yılında taşındığı Ketenci Organize Sanayi bölgesinde 1200m² kapalı alan ve 1400m² açık alan olmak üzere toplam 2600m² alanda, uzman kadrosuyla imalat faaliyetlerine devam etmektedir. Bu süreçte, kullandığı ekipman ve teknolojiyi sürekli modernize ederek ürettiği ürünleri Türkiye’nin 54 ili ve Dünyada 9 ülkeye hizmetine sunmaktadır.

            Referans listesi her geçen gün artamaya devam eden Özaslan Tank Sanayi genişleyen ürün portföyü ve ihtiyaca özel tasarım ve çözümleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm üretebilmektedir.
             Kuruluşundan bugüne kadar gelişen makine parkı, teknik imkânları ve uzman kadrosu ile tarım makineleri imalatında büyük aşamalar kaydetmiş, dünya çapında rekabet edebilen ürünler üreterek, tercih edilen, güvenilir bir firma olma özelliğini arttırarak sürdürmüştür.

             Özaslan Tank Sanayi üretimine standart getirmek ve kalitesini arttırmak amacıyla 2010 yılında CE belgesi, Hizmet yeterlilik belgesi, TSE ve Tip Onay belgesini almış ve bu çerçevede üretimine devam etmektedir.